Kampaně

Průmyslové západky a uzávěry, kde a jak je použít?


V rámci konstrukčních návrhů skříně, nástavby, krytu a jejich přístupových řešení, je nutné vzít v potaz jaký vhodný typ zavírání zvolit a který typ zámku nebo západky vybrat. Často se tak setkávají požadavky na funkčnost s požadavky na estetiku. Najít ideální řešení, které splní oba parametry, pak vyžaduje dobrou znalost nabízených komponent a dostupných variant.

Chci se dozvědět více o západkách a uzávěrech!

Pokračovat ve čtení

Typy pantů a závěsů a kde je použít


Výběr vhodného pantu je důležitým krokem v procesu návrhu mnoha produktových aplikací. Obecně řečeno, závěsy se používají ke spojení dveří, víka nebo panelu k jinému panelu nebo rámu a umožňují pohyb jednoho vůči druhému. Ačkoli se to zdá dost jednoduché, při rozhodování o tom, jaký typ závěsu použít v aplikaci, je třeba vzít v úvahu řadu faktorů.

Chci se dozvědět více o pantech!

Pokračovat ve čtení

Vrtací pouzdra

Vrtací pouzdra

Vrtací pouzdra umožňují rychlé vrtání do obrobků, aniž by musely být body určené k provrtání neustále předem vyměřovány a značeny. Jsou to praktičtí pomocníci, kteří vedou vrták rovnou do vrtací šablony a zajišťují, tak nejen vrtání připravené na míru, nýbrž zajišťují, že se vrták nevychýlí.

Na rozdíl od vrtání bez přípravku – ručně vedeného vrtání – je proces vrtání výrazně zjednodušen díky vrtacímu pouzdru a dosahuje výrazně čistého výsledku zadáním pevného úhlu průniku.

Chci se dozvědět více!

Pokračovat ve čtení

CHRAŇTE SVÉ ZAMĚSTNANCE – Ochranné přepážky proti koronaviru!

  • Chrání zaměstnance i zákazníky a snižuje možnost přenosu virů
  • Jednoduchá instalace
  • Možnost využití jak na recepcích, tak mezi samotnými zaměstnanci ve firmách
  • Přepážku lze v budoucnu rozebrat a použít pro jiné účely
  • 2 standardizované velikosti
  • Dodání v rozmontovaném stavu do 3 dnů

Objednejte vyplněním formuláře zde a zašleme Vám je obratem!

Chci se dozvědět více!

Pokračovat ve čtení