Nejprodávanejší produkty MAREK Industrial

S blížícím se koncem roku 2020, na který zcela jistě nezapomeneme, jsme se rozhodli vám ukázat, které produkty z naší obrovské nabídky patří mezi nejprodávanější a třeba inspirují i vás a pomůžou při výběru komponent pro Váš projekt. S našimi díly se setkáte v automotive, u kolejových vozidel, při výrobě přípravků pro svařování, ve výrobě vozidel hromadné dopravy, potravinářském a balícím průmyslu a dalších odvětvích.SPB4 50 SI-55 G1/2-AG 4,5vlnovcová přísavka – vhodná do balícího průmyslu na manipulaci se sáčky a nepoddajným zbožím. Díky měkkému matriálu silikonu se přizpůsobí povrchu a je vhodná do potravinářského průmyslu (certifikát FDA).SBP HV 2 07 13 SD kompaktní ejektor – jedná se o ejektor se zabudovaným odfukovým ventilem pro snadnější odložení materiálů. Nejčastěji se používá v automotive (karosárny, lakovny,…) – od roku 2023 bude nahrazen modernější verzí ejektoru SCP 25 NO AS (10.02.02.00631).

TL-20–103–07 univerzální třmenový uzávěr s velmi kompaktním designem, relativně malými rozměry, ale vysokou odolností v provozu. Nejčastěji používaný u plechových krytů např. při výrobě ve vzduchotechnice. Na výběr několik variant a délek třmenu, v povrchové úpravě pozink nebo z nerez oceli.
K0243.2075058 mis­ková madla, které nabízíme ve dvou variantách – obě jsou vyrobené z ušlechtilé oceli vyleštěné do vysokého lesku. Výhodou je kromě vzhledu také malá vestavná hloubka a vratná pružina, která po použití sama vrátí madlo do klidové polohy. Potkat je můžete také v autobusech MHD.

SNG-V 6 1.2 V-S-5 jehličkový gripper je velmi univerzální nástroj pro manipulaci textilií, ale také například některých produktů v potravinářském průmyslu (pečivo, atd) Mezi jeho přednosti patří hlavně univerzálnost použití a robustnost těla. Velmi častou aplikací jsou manipulace tkanin, koberců, kůží apod.E3–56–85 mini kompresní zámečky E3 jsou oblíbené kvůli zástavbovým rozměrům, vysokému výkonu, přítlačné síle a hladkému designu. Pohyb jazýčku při zavření, přitáhne dvířka přes těsnění o 4mm a zajistí dokonalý kompresní efekt dveří nebo krytu. Na výběr několik typů hlav, povrchových úprav i verze z nerez oceli.

PFG 120 SI-55 N010 velká kruhová přísavka vhodná například k manipulaci skel-autoskla, panoramatické střechy, ale také plechové součásti-kapoty a další hotové díly i lakované.
SGP/1–0180 lankový snímač polohy – tyto snímače jsou velmi robustní, mají analogový výstup a mohou měřit až do délky 6 metrů. Mohou být vyrobeny z plastu nebo hliníku a nabízí velmi širokou variabilitu provedení.


F6–1–1 při výběru pantů pro průmyslové aplikace bývá jeden z nejčastějších požadavků, aby pant nebyl vidět z vnější strany. Tyto skryté panty jsou navíc odnímatelné a v nabídce i v nerez verzi pro ty nejnáročnější aplikace.
E3–1411–001 kompresní zámky E3 patří dlouhodobě mezi nejprodávanější zámky Southco. Jazyk zámku se přitáhne o 6 mm, k dispozici velké množství povrchových úprav a typů hlav. Tento konkrétní umožňuje montáž ze spodní strany a zámky jsou pak zapuštěné a nevyčnívají nad úroveň panelu. Velmi často se s nimi setkáte v interiérech vozidel hromadné dopravy.


Související produkty

≪ Zefektivněte své farmaceutické výrobní stroje !Mechanický uchopovač OFG – pro použití v potravinářském nebo logistickém sektoru >